KONST / Litografier / Färglitografi 16195370
*
nr 1619 5370
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 154/250. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 19:12:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 22:07:12
1
150 kr
12/5 23:48:58
2
150 kr
12/5 23:48:58
1
150 kr (Budbetjänt)
12/5 23:49:01
2
200 kr
13/5 13:49:12
3
250 kr
13/5 13:49:55
3
Vinnande bud
13/5 13:50:34
3
justering av budtak
13/5 15:58:21
4
300 kr
13/5 15:58:21
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Läs om budbetjänten
nr 1619 5370
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 154/250. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 22:07:12 | 1 | 150 kr |
12/5 23:48:58 | 2 | 150 kr |
12/5 23:48:58 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
12/5 23:49:01 | 2 | 200 kr |
13/5 13:49:12 | 3 | 250 kr |
13/5 13:49:55 | 3 | Vinnande bud |
13/5 13:50:34 | 3 | justering av budtak |
13/5 15:58:21 | 4 | 300 kr |
13/5 15:58:21 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28